Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm

Belangrijkste voorzieningen

  • 570 m²
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers

Locatie

    Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm Ban Ko Khwan ligt binnen 3 km van de Wat Ratchathammaram en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    De villa biedt een welgelegen locatie op circa 10-minuten rijafstand van de Secret Buddha Garden, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals Lamai Beach hiervandaan liggen. De Nachtmarkt van Lamai is gelegen binnen 2 km van deze villa. De 570 m² Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm bevindt zich niet ver van de Wat Lamai tempel en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    De 3-slaapkamer villa biedt tuinzichten. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei is aanwezig in de gesitueerde in Ban Ko Khwan Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm, zodat gasten zelf kunnen koken. Gasten kunnen dineren in Sunflower Coffee Shop, op ongeveer 10 minuten rijden. De luchthaven Ko Samui is gesitueerd op 5 km van de accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm Ban Ko Khwan

    De 3-slaapkamer villa biedt tuinzichten. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0

    Locatie bij Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm Ban Ko Khwan

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm Ban Ko Khwan

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Thailand

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm?
      Ja, een complete keuken, samen met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei, is beschikbaar in Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm?
      In Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van deze villa?
      Gasten van deze villa kunnen onder andere het Lad Koh Uitkijkpunt (3 km), Jungle Club Samui 2) en de Nachtmarkt van Lamai 2,1) verkennen.
    • Beschikt Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm over spa?
      Bezoekers die in Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm verblijven, kunnen genieten van hoofdmassage en rugmassage.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Leila - 3Br Lamai Villa - Pool - Modern & Calm Ban Ko Khwan